Hakkımızda

Dizgi Medya, 50 yılı aşkın süredir  alanında uzman Grafik Tasarımcıları ve  Reklam danışmanları ile sektörel ve profesyonel çözümler sunan reklam ajansıdır.

Sektörde öncü firma olmanın yolunun azim ve çok çalışmaktan geçtiğinin farkında olan Dizgi Medya, %100 memnuniyet odaklı, özgün, kaliteli, güvenilir proje yönetimi, profesyonel tasarım ve reklam servisi ile etkin ve kâr getiren sonuçlara daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor. Beklentilerinizi karşılan grafik tasarım hizmetleri sunan Dizgi Medya tasarım ekibi, kalitenin yanı sıra özgün ve kreatif tasarımlar ile sektörünüzü farklılaştırıyor. 7/24 teknik destek sağlayıp sorunlarınıza çözüm getiren ekibimiz klasik reklam ajansı mantığını bir kenara bırakıp, marka ve kurumsallaşma ile ilgili sorunlarınıza farklı bir pencere açar.

MİSYONUMUZ

Dizgi Medya olarak misyonumuz, 50 yılı aşkın tecrübemiz ile firmamızdan hizmet alan özel ve kamu kuruluşlarına yenilikçi, yaratıcı, kapsamlı, kişi ve kurumlara özel, çeşitli beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır. Sahip olduğumuz değerleri korumak ve güç geçtikçe hızla büyüyerek daha çok ihtiyaca yönelik çalışmalar yapmaktır.

VİZYONUMUZ

Dizgi Medya olarak vizyonumuz, 21. Yüzyılda gelişen ve değişen reklam anlayışını yakından takip ederek reklam ve İnternet sektöründe Profesyonel ve Sektörel çözümler sunmak anlayışı ile yenilenerek büyümektir. Uygun fiyat politikası ve yüksek kalite standartlarımız ile uygun fiyata en iyi hizmeti vermektir. Daha fazla ihtiyaca yönelik hizmetler vererek daha büyük kesime hitap etmek de vizyonumuz arasında yer almaktadır.